Διαγωνισμοί

Μαθητικός Διαγωνισμός του Δικτύου Αειφόρων Νήσων (ΔΑΦΝΗ): Απονομή Αναμνηστικών στους μαθητές/τριες

Την Τετάρτη 18/5/2022 στο πλαίσιο της ενημερωτικής Δράσης “Σκιάθος Καθαρή” έγινε και η απονομή αναμνηστικών στους μαθητές/τριες και στους καθηγητές που συμμετέχουν στον Μαθητικό Διαγωνισμό με τίτλο “Τα νησιά μας, φάροι βιώσιμης ανάπτυξης” που διοργανώνει το Δίκτυο Αειφόρων Νήσων (ΔΑΦΝΗ). (Για περισσότερες πληροφορίες για τον διαγωνισμό σε παλιότερο άρθρο κάντε κλικ εδώ)

Την απονομή των Βεβαιώσεων συμμετοχής καθώς και των αναμνηστικών δώρων που μας παρείχε το Δίκτυο Αειφόρων Νήσων (ΔΑΦΝΗ) πραγματοποίησε ο Διευθυντής του σχολείου μας κ. Τζαβαλιάς Λεωνίδας.

Α1

Θέλουμε να ευχαριστήσουμε θερμά τους υπεύθυνους του Διαγωνισμού του δικτύου ΔΑΦΝΗ για όλη τη βοήθεια και την στήριξη που παρείχαν στην ομάδα μας και στο σχολείο μας.